Znaleziony temat: gdzie windows 10 zapisuje zrzuty ekranu

Gdzie Windows 10 zapisuje zrzuty ekranu – Poradnik użytkownika

Zrzuty ekranu to nieodzowny element pracy z komputerem. Są one niezwykle przydatne w przypadku, gdy chcemy szybko udostępnić informacje o błędach w aplikacjach lub zrobić zrzut ekranu ze strony internetowej. Dzięki Windows 10, zrobienie zrzutu ekranu stało się jeszcze łatwiejsze, ale gdzie są one zapisywane? W tym artykule przedstawimy Ci odpowiedź na to pytanie.

Gdzie znajdują się zrzuty ekranu w Windows 10?

Zrzuty ekranu w systemie Windows 10 zapisywane są w folderze Screenshots (Zrzuty ekranu). Aby dostać się do tego folderu, należy przejść do folderu Pictures (Obrazy) na swoim komputerze, a następnie kliknąć w folder Screenshots (Zrzuty ekranu).

Pamiętaj, że zrzuty ekranu zapisywane są automatycznie, bez konieczności wybierania lokalizacji, co oznacza, że będą one dostępne w folderze Screenshots (Zrzuty ekranu) po każdym zrobieniu zrzutu ekranu.

Jak zrobić zrzut ekranu w Windows 10?

W Windows 10 istnieją trzy sposoby na zrobienie zrzutu ekranu:

1. Zrobienie zrzutu całego ekranu – naciśnij klawisz PrtScn na swojej klawiaturze. Zrzut ekranu zostanie zapisany w folderze Screenshots (Zrzuty ekranu).

2. Zrobienie zrzutu wybranej części ekranu – naciśnij klawisz Windows + Shift + S na swojej klawiaturze. Następnie wybierz obszar, który chcesz zrobić zrzut ekranu. Zrzut ekranu zostanie skopiowany do schowka i będzie można go wkleić w dowolnym programie graficznym.

3. Zrobienie zrzutu ekranu w grze – naciśnij klawisz Windows + G na swojej klawiaturze. Następnie wybierz Zrzut ekranu. Zrzut ekranu zostanie zapisany w folderze Screenshots (Zrzuty ekranu).

Podsumowanie

Zrzuty ekranu to niezwykle przydatne narzędzie podczas pracy z komputerem. Dzięki systemowi Windows 10, zrobienie zrzutu ekranu stało się jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Teraz, gdy wiesz, gdzie zapisywane są zrzuty ekranu w Windows 10, możesz korzystać z tego narzędzia w pełni i cieszyć się jeszcze bardziej efektywną pracą z komputerem.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: gdzie windows 10 zapisuje zrzuty ekranu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Online kasyna w Polsce 2023

Online kasyna w Polsce 2023

Kasyna online w Polsce: Licencje Ministerstwa Finansów w Polsce, na Malcie i Curacao. Na jakich stronach można grać w Polsce Regulacje i prawo w Polsce.

Nauka angielskiego jest ważna dla programisty

Nauka angielskiego jest ważna dla programisty

W dzisiejszym globalnym świecie technologii, znajomość języka angielskiego staje się coraz ważniejsza dla programistów i informatyków. W tym artykule omówimy, dlaczego nauka angielskiego jest tak

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.