Znaleziony temat: windows jak nagrac ekran

Jak nagrać ekran w systemie Windows? Poradnik dla początkujących

System Windows jest jednym z najpopularniejszych systemów operacyjnych na świecie. Daje on użytkownikom wiele możliwości, między innymi nagrywanie zawartości ekranu. Dzięki temu możemy zarejestrować swoje wyczyny w grach, prezentacje lub instrukcje dla innych użytkowników. W tym poradniku przedstawimy kilka kroków, jak nagrać ekran w systemie Windows.

1. Włącz nagrywanie ekranu:
Aby włączyć nagrywanie ekranu, należy nacisnąć klawisze Win + G. Pojawi się okno zapytania, czy chcemy użyć nagrywania ekranu. Potwierdzamy to klikając przycisk „Tak”.

2. Skonfiguruj ustawienia nagrywania:
Po włączeniu nagrywania ekranu musimy skonfigurować ustawienia. W tym celu klikamy przycisk „Ustawienia”, który znajduje się w oknie nagrywania ekranu. Możemy zmienić ustawienia jakości nagrania, framerate’u, dźwięku i wiele innych. Po zakończeniu ustawień klikamy „OK”.

3. Nagrywaj ekran:
Po skonfigurowaniu ustawień możemy rozpocząć nagrywanie ekranu. Aby to zrobić, klikamy przycisk „Nagraj”, który znajduje się w oknie nagrywania ekranu. Po zakończeniu nagrywania klikamy przycisk „Stop”.

4. Zapisz nagranie:
Po zakończeniu nagrywania musimy zapisać nagranie. Aby to zrobić, klikamy przycisk „Zapisz”. Następnie wybieramy miejsce zapisu i klikamy „OK”.

Jak widzisz, nagrywanie ekranu w systemie Windows jest bardzo proste. Dzięki temu możemy łatwo zarejestrować swoje wyczyny, prezentacje lub instrukcje dla innych użytkowników. Warto jednak pamiętać, że nagrywanie ekranu może obciążać nasz komputer, więc należy dostosować ustawienia nagrywania do naszych możliwości.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: windows jak nagrac ekran

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Online kasyna w Polsce 2023

Online kasyna w Polsce 2023

Kasyna online w Polsce: Licencje Ministerstwa Finansów w Polsce, na Malcie i Curacao. Na jakich stronach można grać w Polsce Regulacje i prawo w Polsce.

Nauka angielskiego jest ważna dla programisty

Nauka angielskiego jest ważna dla programisty

W dzisiejszym globalnym świecie technologii, znajomość języka angielskiego staje się coraz ważniejsza dla programistów i informatyków. W tym artykule omówimy, dlaczego nauka angielskiego jest tak

0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Hot daily news right into your inbox.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.